Najem

Zachęcamy zainteresowane firmy, osoby fizyczne oraz inne podmioty do korzystania z pomieszczeń szkoły w godzinach popołudniowych, wieczornych, a także w szczególnych sytuacjach – w weekendy. Warunki najmu reguluje stosowne zarządzenie Prezydenta Zabrza, które zamieszczamy niżej. Do wiadomości podajemy także harmonogram najmów sali gimnastycznej, która cieszy się największym zainteresowaniem wynajmujących. Oferujemy także możliwość najmu sal lekcyjnych i innych pomieszczeń (sala ze stołami do ping-ponga), w tym także sal z wyposażeniem audiowizualnym. W wyjątkowych wypadkach możliwe jest także użyczanie przez szkołę elementów wyposażenia, np. stolików, krzeseł. W najbliższym czasie pojawi się możliwość najmu siłowni.